.webp.webp)
Lii Audio Fast 158 Ω | |
|---|---|
| 15″ Full-range | |
| fS | 45.5 Hz |
| SD | 881 cm² |
| 46 - 15000 Hz | |
| QTS | 0.99 |
| xmax | 5 mm |
| SPL1W | 95.1 dB |
| Bl/√RE | 2.33 |
| Pmax | 80 W |
.webp.webp)
Lii Audio Fast 158 Ω | |
|---|---|
| 15″ Full-range | |
| fS | 45.5 Hz |
| SD | 881 cm² |
| 46 - 15000 Hz | |
| QTS | 0.99 |
| xmax | 5 mm |
| SPL1W | 95.1 dB |
| Bl/√RE | 2.33 |
| Pmax | 80 W |
.webp.webp)
Lii Audio FC-18W8 Ω | |
|---|---|
| 18″ Full-range | |
| fS | 27 Hz |
| SD | 1225 cm² |
| 27 - 12000 Hz | |
| QTS | 0.73 |
| xmax | 5 mm |
| SPL1W | 93.7 dB |
| Bl/√RE | 3.98 |
| Pmax | 100 W |
.jpg.webp)
Fane SOVEREIGN 15-300TC8 Ω | |
|---|---|
| 15″ Full-range | |
| fS | 48 Hz |
| SD | 855 cm² |
| 50 - 15000 Hz | |
| QTS | 0.70 |
| xmax | 3.5 mm |
| SPL1W | 99.3 dB |
| Bl/√RE | 4.82 |
| Pmax | 600 W |
Fane FC-152F01TC8 Ω | |
|---|---|
| 15″ Full-range | |
| fS | 48 Hz |
| SD | 855 cm² |
| 50 - 15000 Hz | |
| QTS | 0.70 |
| xmax | 3.5 mm |
| SPL1W | 99.3 dB |
| Bl/√RE | 4.82 |
| Pmax | 600 W |